Ogłoszenia ikonka

Uwaga – zmiana adresu email: sp@kornatka.com.pl

Harmonogram dyżurów nauczycielskich dla rodziców w roku szkolnym 2021/2022

Imię i nazwisko nauczycielaDzień tygodniaGodziny dyżurów
Dyrektor szkoły- Bożena Korzec
wicedyrektor – Lucyna Motyka
Cielecka Weronikaczwartek11.50-12.35
Dyrcz Katarzynapiątek8.55 – 9.40
Gałka Dorotawtorek, środa7.30 – 8.00 , 7.30 – 8.00
Gibała – Dudek Beata czwartek 10.45 – 11.30
Kasprzycka Agnieszka czwartek 8.00 – 8.30
Klikuszewska Jolanta wtorek 12.40 – 13.25
Kopera Renata piątek 9.50 – 10.35
Krawczyk Marzena piątek 14.45-15.15
Maniecki Krzysztofśroda9.50-10.35
Międzik Łukaszczwartek9.50-10-35
Mistarz Elżbietaponiedziałek,środa11.30-12.00, 10.45-11.15
Młynarczyk Joannaśroda 9.50 – 10.35
Orawin Magdalenapiatek 11.30 – 12.00
Pazdur Beataczwartek 10.00 -10.30
Pietrzkiewicz Jadwigaczwartek, piątek13.30-14.00, 10.00-10.30
Piwowarczyk Tomaszwtorek, czwartek 11.30-11.55, 11.30-11.55
Podmokła Annaponiedziałek11.00-11.45
Prusak Magdalenaponiedziałek10.45-11.30
Pudlik Martyna czwartek 9.50-10.35
Sławińska- Targosz Lucynaśroda12.30-13.00
Staśko Jadwiga poniedziałek 11.50-12.35
Sitarz Małgorzata środa 9.30-10.30
Stec Natalia środa 11.45-12.30
Wawrzusiak Ewa czwartek 11.50-12-35
Żuławińska Nina wtorek 9.50-10.35
Nasi partnerzy
Skip to content