25 września przedszkolaki z grupy starszej wyruszyły w stronę leśniczówki na ognisko. Były wspólne zabawy, szukanie grzybów i oczywiście pieczenie kiełbasek. Pogoda dopisała i humory także.

19 września do naszego przedszkola przybył pan policjant, który  przybliżył dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach oraz przypomniał numery alarmowe. Dzieci otrzymały wskazówki, jak zachować się w sytuacji spotkania osoby obcej oraz w sytuacjach niebezpiecznych w domu. Pomocnikiem w przekazywaniu tych informacji był sierżant Poli – bohater filmu animowanego. Największym jednak zainteresowaniem cieszyła się prezentacja wyposażenia policyjnego oraz oglądanie radiowozu. Dzieci miały okazję usiąść w środku samochodu a także wysłuchać syreny policyjnej.

Dnia 12 czerwca odbyła się uroczystość przedszkolna dla rodziców z  okazji  Dnia mamy i taty. Pani dyrektor przywitała zebranych gości a nastepnie dzieci z młodszej i starszej grupy przedszkolnej zaprezentowały swój program artystyczny - wiersze, piosenki, tańce, inscenizacje oraz przedstawienie Spotkanie  bajek.Wszystkie  dzieci złożyły rodzicom życzenia i wręczyły upominki, piękne kolorowe kompozycje z kwiatami. Dla dzieci i dla rodziców był to bardzo radosny dzień pełen wrażeń i wzruszeń. Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu strojów oraz za przygotowanie poczęstunku dla dzieci i

Zabawy w Krainie zabaw dziecięcych w AKUKU - Kraków. Wycieczka do krakowskiej Księgarni.

Przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach ,,Wiosna w kolorowej sukience" w gospodarstwie edukacyjnym ,,Zaczarowane Wzgórze" w Czasławiu.

Strony