Zabawy w Krainie zabaw dziecięcych w AKUKU - Kraków.

Przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach ,,Wiosna w kolorowej sukience" w gospodarstwie edukacyjnym ,,Zaczarowane Wzgórze" w Czasławiu.

Przedszkolaki odwiedziły Bibliotekę  Publiczną  w  Dobczycach. Na dzieci czekało wiele  niespodzianek i atrakcji przygotowanych przez pracowników biblioteki. Dzieci dowiedziały się jak zostać czytelnikiem biblioteki, obejrzały  filmik ,,Niezwykłe przygody Dobka", oglądały  biblioteczne  wystawy i regały z książkami oraz kącik czytelniczy dla dzieci. Poznały również,  tajniki zabaw z robotem Photon a na koniec spotkały się z Misiem Tulisiem i zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia. Dzieci  miło i serdecznie zostały  przyjęte  przez pracowników biblioteki, za co bardzo dziękujemy. 

Przedszkolaki pojechały na wycieczkę do ANIKINA – Krainy zabaw dziecięcych w Krakowie.To wspaniałe miejsce dla dzieci w wieku przedszkolnym na wspólne zabawy ruchowe, sprawnościowe, wspinaczkowe.To miejsce, gdzie dzieci mogą poskakać na trampolinie, w basenie z piłkami, pozjeżdżać na zjeżdżalni, pohuśtać na huśtawkach, hamakach, jeździć samochodami i bawić się w domkach z pełnym wyposażeniem. Dzieci bardzo radośnie spędziły czas i zmęczone ale szczęśliwe wróciły do przedszkola.

4 marca przedszkolaki uczestniczyli w warsztatach przyrodniczych ,,Skrzydlate myśli".były to oryginalne i autorskie warsztaty prowadzone przez przyrodnika i ornitologa pana Piotra Guzika. Na zajęciach zostały przybliżone tajemnice ptaków, dzieci dowiedziały się jak różne są ptasie skrzydła, dzioby, nogi oraz  oglądały różnorodne pióra ptaków, które należały do różnych gatunków ptaków od tych najmniejszych jak mysikrólik do największych jakim jest bielik.

Strony