Ogłoszenia ikonka

Uwaga – zmiana adresu email: sp@kornatka.com.pl

Konkurs – Angielski Mistrz Wypracowań!

08.10.2021 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Portal edukacyjny www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza do udziału w konkursie Angielski Mistrz Wypracowań!

W tym przypadku zmagania uczestników będą polegały na objaśnianiu zagadnień z najpopularniejszego języka obcego. Ale uwaga! Serwis Dyktanda.pl oczekuje, że wypracowania pisane będą po polsku, tak aby mogły stanowić faktyczną pomoc dla osób , które dopiero uczą się języka angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów należy pisać po angielsku. Wśród tematów wypracowań znajdują się łatwe i skomplikowane słowa, popularne zwroty oraz czasy i inne elementy gramatyki.

Warto wspomnień, że uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opisać (z dostępnej, długiej listy), ale również nagrody, które zdobędą w zamian za wysoką pozycję w rankingu (do określonej wartości). Organizator nagrodzi aż pięćdziesięciu najlepszych uczestników! Ponadto przewidziano nagrody gwarantowane za zebranie określonej liczby punktów.

Konkurs właśnie wystartował i potrwa do 5 grudnia 2021 r.

Nie ma ograniczeń wiekowych, a przygotowane tematy pozwalają na udział osobom o różnym poziomie znajomości angielskiego. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan
Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Dyktanda.pl

Nasi partnerzy
Skip to content