Ogłoszenia ikonka

Uwaga – zmiana adresu email: sp@kornatka.com.pl

Zaproszenie do udziału w XXI Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych

04.11.2022 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Parafia Rzymskokatolicka św. Michała Archanioła w Sieprawiu, Duszpasterstwo Dzieci i Młodzieży Dekanatu Mogilany, Gmina Siepraw, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sieprawiu oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Turystyczna Podkowa serdecznie zapraszają dzieci i młodzież z Gminy Dobczyce do udziału w XXI Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych.
Konkurs adresowany jest do przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz całych rodzin.
 
Wszystkie szkoły zainteresowane udziałem w konkursie, proszone są o przeprowadzenie eliminacji szkolnych i wytypowanie 3 prac z każdej placówki, które będą reprezentować gminę Dobczyce w etapie dekanalnym. Bardzo prosimy o konsekwentne przestrzeganie ustalonego limitu.
 
Zgłoszenia do kategorii „Rodzina – rodzice z dziećmi” przyjmowane będą telefonicznie w biurze MGOKiS (tel. 533 990 660), aż do momentu wyczerpania limitu miejsc (5 szopek ). Decyduje kolejność zgłoszenia. Regulamin konkursu oraz karta opisu, dostępne są na stronie www.mgokis.dobczyce.pl.
 
Ważne informacje dotyczące formy i sposobu wykonania: wszystkie elementy szopki powinny być wykonane własnoręcznie. Nie dopuszcza się użycia zakupionych gotowych figurek. Podczas oceny pod uwagę będzie brana samodzielność w wykonaniu szopki. Przewidziane są nagrody za oryginalność i pomysłowość.
Dokładne opisanie pracy jest warunkiem dopuszczenia jej do konkursu. Opis pracy należy wykonać pismem drukowanym oraz dokładnie przymocować na sznureczku do pracy. W przypadku prac zbiorowych należy dołączyć imienny wykaz autorów pracy.
W opisie szopki należy umieścić: imię i nazwisko wykonawcy, klasę, adres, miejscowość, gminę, telefon do wykonawcy, w przypadku prac zbiorowych dodatkowo imię i nazwisko opiekuna wraz z telefonem komórkowym. Opis pracy należy wykonać według dołączonej KARTY OPISU.
 
Szopki należy dostarczyć do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Dobczycach do 23 listopada 2022 roku, skąd przewiezione zostaną do Sieprawia.
Prace należy odebrać z Sieprawia na własną rękę w nieprzekraczalnym terminie do 18.12.2022r. Organizator Konkursu i MGOKiS nie biorą odpowiedzialności za prace nieodebrane w terminie.
 
Plakat Xxi Konkurs Szopek Jpg
Plakat Xxi Konkurs Szopek Jpg
Nasi partnerzy
Skip to content