Ogłoszenia ikonka

Uwaga – zmiana adresu email: sp@kornatka.com.pl

Życzenia na Dzień Kobiet 8 marca 2024

08.03.2024 Zobacz wszystkie z kategorii Aktualności

Szanowne Nauczycielki i Uczennice,

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet chciałbym przekazać Wam najlepsze życzenia pełne miłości, szacunku i uznania. Dziękuję za Waszą pracę, zaangażowanie i determinację, które codziennie wykazujecie. To dzięki Wam nasza szkoła staje się jeszcze lepszym miejscem do nauki i rozwoju.

Drogie Panie, jesteście dla nas nie tylko przewodniczkami w świecie wiedzy, ale także wsparciem i przyjaciółkami. Dziękujemy za Waszą cierpliwość, zaangażowanie i oddanie w pracy z nami. Jesteśmy wdzięczni za każdą chwilę, którą z nami spędzacie i za każdą lekcję, którą nam przekazujecie.

Drogie Koleżanki, jesteście dla nas inspiracją i motywacją do działania. Dziękujemy, że każdego dnia pokazujecie nam, jak wiele potraficie osiągnąć, gdy tylko postawicie sobie przed sobą cel. Jesteście niezwykłymi kobietami, które potrafią zmieniać świat na lepsze.

Życzę Wam wszystkim wiele radości, sukcesów i spełnienia marzeń. Niech każdy dzień będzie dla Was pełen uśmiechu i pozytywnych emocji. Bądźcie zawsze sobą i niech nigdy nie opuszcza Was wiara we własne możliwości.

Z wyrazami szacunku, Samorząd Uczniowski

Nasi partnerzy
Skip to content