Ogłoszenia ikonka

Uwaga – zmiana adresu email: sp@kornatka.com.pl

Koncert Noworoczny

W dniu 20 stycznia 2023 r. w auli RCOS w Dobczycach miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Uczniowie Szkoły Podstawowej w Kornatce wystąpili w Koncercie Noworocznym, który został wyreżyserowany przez Dyrektora szkoły mgr Bożenę Korzec.
Na scenie każda klasa pięknie zaprezentowała wybraną kolędę lub pastorałkę. Towarzyszyli im wychowawcy. Akompaniował zespół, składający się z uczniów i absolwentów szkoły, pod batutą nauczyciela muzyki mgr Magdaleny Orawin. Artyści zaprezentowali się w strojach nawiązujących do jasełek i tradycji regionu. Uczniowie zostali nagrodzeni gromkimi brawami.
Podczas koncertu wystąpiły dzieci z oddziałów przedszkolnych, które wraz
z wychowawcami przygotowały życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka. W repertuarze znalazły się piosenki i wiersze. Na koniec zaśpiewano babciom i dziadkom „Sto lat”. Dekorację wykonała Pani Beata Ptak.
Uroczystość uświetnili zaproszeni goście, m.in. Wicestarosta Powiatu myślenickiego Rafał Kudas , Burmistrz Gminy i Miasta Dobczyce Tomasz Suś, Radni Rady Miejskiej.
Na zakończenie koncertu ogłoszono wyniki Szkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek. Dyplomy i nagrody zostały wręczone zwycięzcom przez przybyłych gości.
Prapremiera Koncertu Noworocznego odbyła się 18 stycznia dla uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 2 w Dobczycach.
Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym, za wspaniałą atmosferę podczas wspólnie spędzonych chwil.
Nasi partnerzy
Skip to content